BEKO WTV6632B0 - Automatická práčka
Pr. č.: 136325
Popis produktu BEKO WTV6632B0
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 80 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 45 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba vody: | 8800 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 6 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 58 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Ručné pranie: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Plákanie: | áno |
| Programy prania: |
15 programov: Bavlna Eco, Bavlna, BabyProtect, Syntetika, Denná expres, Mix 40, Gentle Care 20, Plákanie, Odstreďovanie, Košele, Tmavé, Vlna - certifikovaný Silver Woolmark, Šport, Ručné pranie 20, Xpress super short. |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
kontrola vyváženosti, automatické prispôsobenie množstva vody, PET program čas do konca programu, S-shape-bočné steny pre zvýšenie stability Hi tech výhrevné teleso |
Parametre
| Popis: | Práčka BEKO WTV 6632 B0 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit