BEKO WKB 51231PTM - Automatická práčka
Popis produktu BEKO WKB 51231PTM
BabyProtect:
Spoločnosť Beko vyvinula pre práčky, sušičky bielizne a umývačky riadu špeciálny program Beko BabyProtect. Tento program v práčkach zaistí dokonalé vypranie bielizne nielen pre deti či alergikov, ale pre celú rodinu. Vyššia teplota zlikviduje všetky baktérie. Intenzívne plákanie dokonale odstráni zbytky pracích prostriedkov či aviváže. Špeciálne senzory, snímajúce teplotu a vlhkosť v sušičke, potom pomôžu k dosiahnutiu dokonalého výsledku sušenia bielizne. V umývačkách riadu, je vďaka prepojeniu intenzívneho umývania a oplachovania riadu horúcou vodou zaistená dokonalá hygiena pre detské príbory či kojenecké fľašky.
Tento program získal certifikát inštitútu LGA, ktorý potvrdzuje 99,99% úroveň sterilizácie.
PET:
Špeciálne pripravený program pre chovateľov domácich maznáčikov. Poznáme starosti majiteľov domácich zvierat pri praní a čistení oblečenia. Program PET v práčkach Beko zaisťuje dokonalé odstraňovanie zvieracej srsti z bielizne.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 37 cm |
| Čistá hmotnosť: | 52 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+ |
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | C |
| Spotreba energie: | 0.76 kWh |
| Spotreba vody: | 33 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 5 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1200 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 58 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 73 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | nie |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Parné pranie : | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | áno |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Detská bielizeň: | áno |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Displej: | Ukazovateľ zostávajúceho času |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit