BEKO RFNE312E33WN - Skriňová mraznička
Pr. č.: 158150
Popis produktu BEKO RFNE312E33WN
Skriňová mraznička Beko RFNE312E33WN v objeme 282 l bielej farbe. Ovládanie termostatu je elektronické dotykovým displejom. Mraziaci výkon je 20 kg/24 h a odolnosť voči výpadku prúdu je 30 hodín. K dispozícii je antibakteriálne madlo a tesnenie. Dvere sú vybavené signalizáciou otvorených dverí. Vnútorné vybavenie NoFrost mrazničky Beko RFNE312E33WN pozostáva z LED osvetlenia a zásuviek.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 270litrov |
| Rozmery - výška: | 151.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Farba: | Biela |
| Rozmery - hĺbka: | 65.5 cm |
| Hlučnosť: | 39 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Digitálne |
| Zmrazovacia kapacita : | 16 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 18 hod. |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 9 |
| Priestor na ľadové kocky: | áno |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 311 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit