BEKO RCSA 300 K20W - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 118944
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu BEKO RCSA 300 K20W
Antibakteriálne tesnenie:
Tesnenie vo dverách je obvykle ťažké udržiavať v čistote, čo z neho robí ideálne prostredie pre rast baktérií. S pridaním antimikrobiálnych látok nielen tesnenie zostáva bez mikroorganizmov, ale vytvára antibakteriálnu bariéru chrániacu vnútro chladničky od nežiadúcich mikroorganizmov.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 291litrov |
| Rozmery – výška: | 1810 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 600 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 40 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 204litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 87litrov |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Typ políc: | Sklenené |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 4 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Ďalšie funkcie: | Automatické odmrazovanie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit