BEKO OIM 39701X - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 17073
Popis produktu BEKO OIM 39701X
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 75litrov |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Povrchová úprava : | Nerez + čierne sklo |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
Statické pečenie Statické pečenie s ventilátorom Teplovzdušné pečenie 3D pečenie PIZZA Gril + ventilátor Gril Nízkoteplotný gril Dolný ohrev Udržovanie teploty Rozmrazovanie BOOSTER Pomalé pečenie Pečenie pri nízkej teplote Steam Aid - parný asistent, ktorý zabraňuje vysúšaniu pokrmov počas pečenia. |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | nie |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Parné čistenie STEAM SHINE Ochladzovací ventilátor Zadná katalytická doska |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit