BEKO OIM 25702X - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 17070
Popis produktu BEKO OIM 25702X
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 65litrov |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56 cm |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
Horný + spodný ohrev Horný + spodný ohrev + ventilátor Horúci vzduch Spodný ohrev Gril + ventilátor Gril 3D pečenie Rozmrazovanie Horný ohrev + gril + ventilátor Pomalé pečenie Pizza Udržiavanie teploty Steamaid: pečenie s podporou pary Pečenie pri nízkej teplote Steam Shine: parné čistenie |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
1 teleskopický výsuv! Katalytické čistenie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit