BEKO OIM 24600W - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 17067
Popis produktu BEKO OIM 24600W
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 65litrov |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Rozmery - výška: | 60 cm |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.88 kWh |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
Statické pečenie Statické pečenie s ventilátorom Teplovzdušné 3D pečenie Pizza Gril + ventilátor Gril Ochladzovací ventilátor Rozmrazovanie Pomalé pečenie |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | nie |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Trojitý teleskopický výsuv Katalytická doska 3D pečení: 3D pečení je nová generace pečení, které aktivuje všechna topná tělesa pro vícerozměrnou práci. Horní a dolní topné těleso, kruhové topné těleso ve spojení s ventilátorem rovnoměrně distribuuje teplo v celé troubě. Dokonce až tři různé pokrmy lze připravit bez míchání chutí a pachů. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit