BEKO OIE 24301W - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 17064
Popis produktu BEKO OIE 24301W
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 65litrov |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Povrchová úprava : | Tvrdené sklo |
| Rozmery - výška: | 60 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
| Spotreba : | 0.88 kWh |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
Statické pečenie Statické pečenie s ventilátorom Gril + ventilátor Gril Rozmrazovanie |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | nie |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Katalytické čistenie Ochladzovací ventilátor |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit