BEKO HSA29530 - Mraznička truhlicová
Pr. č.: 17053
Popis produktu BEKO HSA29530
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Truhlicová |
| Čistý objem : | 284litrov |
| Rozmery - výška: | 86 cm |
| Rozmery - šírka: | 128 cm |
| Hmotnosť: | 51 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 72 cm |
| Hlučnosť: | 41 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Mechanické |
| Zmrazovacia kapacita : | 17 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 67 hod. |
| Rýchlomrazenie: | nie |
Funkcie
| No frost systém: | nie |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | áno |
| Vypínač: | nie |
Vybavenie
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
| Počet košov: | 3 |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Truhlicová mraznička |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.518 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit