BEKO GNE134630X nerez - Americká chladnička
Popis produktu BEKO GNE134630X nerez
Active dual cooling:
Moderná chladiaca technológia, ktorá poskytuje ideálne úroveň vlhkosti a teploty a zaisťuje tie najlepšie podmienky pre uchovanie potravín. Vďaka oddelenému systému chladenia a cirkulácie vzduchu v chladničke a mrazničke zostávajú potraviny dlhšie čerstvé a zároveň sa nemiešajú ich pachy a vône.
Multizone priestor:
Špeciálny priestor, ktorý môžete použiť v závislosti na vašich potrebách ako mrazničku alebo chladničku. Teplotný rozsah od -24 ° C do + 10 ° C zabezpečí, že budete mať vždy miesto pre čerstvé výrobky alebo mrazené potraviny. Chladničky Beko teda ponúka optimálne miesto pre skladovanie potravín za všetkých okolností, a len vy môžete rozhodnúť, či chcete viac priestoru pre chladničku alebo mrazničku.
Aktívny ionizátor:
Ionizátor neutralizuje baktérie, vírusy a ďalšie faktory zodpovedné za nepríjemný zápach vo vnútri chladničky. Čistí teda cirkulujúci vzduch v komore prístroja, čo umožňuje dlhšie skladovanie potravín.
Protizápachový filter:
Filter čistí cirkulujúci vzduch vo vnútri chladničky, čo eliminuje zápach a baktérie, aby uložené potraviny zostane dlhšie čerstvé.
Modrá paprika:
Svetlo s modrou farbou zabezpečuje pokračovanie procesu fotosyntézy v čerstvom ovocí a zelenine. Vďaka tomuto systému nielen udržíte dlhšiu dobu sviežosť ovocia a zeleniny, ale aj zvýšite ich nutričnej hodnoty.
Antibakteriálne tesnenie:
Tesnenie vo dverách je obvykle ťažké udržiavať v čistote, čo z neho robí ideálne prostredie pre rast baktérií. S pridaním antimikrobiálnych látok nielen tesnenie zostáva bez mikroorganizmov, ale vytvára antibakteriálnu bariéru chrániacu vnútro chladničky od nežiaducich mikroorganizmov.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 535litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 155litrov |
| Počet termostatov: | 3 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 43 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 750 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 380litrov |
| Rozmery – výška: | 1820 mm |
| Rozmery – šírka: | 920 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 6 |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 13 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 7 |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | áno |
| Farba skrine: | Nerez s úpravou proti odtlačkom prstov |
| Počet dverí: | 4 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Multifunkčný displej |
| Farba dverí: | Nerez s úpravou proti odtlačkom prstov |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový systém No frost: | áno |
| Antibakteriálny filter: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Active dual cooling: Moderní chladící technologie, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zůstávají potraviny déle čerstvé a zároveň se nemíchají jejich pachy a vůně. Multizone prostor: Speciální prostor, který můžete použít v závislosti na vašich potřebách jako mrazák nebo ledničku. Teplotní rozsah od -24°C až +10°C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo mražené potraviny. Chladničky Beko tedy nabízí optimální místo pro skladování potravin za všech okolností, a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazák. Aktivní ionizátor: Ionizátor neutralizuje bakterie, viry a další faktory zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Čistí tedy cirkulující vzduch v komoře přístroje, což umožňuje delší skladování potravin. Protizápachový filtr: Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé. Modrá paprika: Světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale i zvýšíte jejich nutriční hodnoty. Antibakteriální těsnění: Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od nežádoucích mikroorganismů. |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | áno |
| Zásobník ľadových kociek vo dverách mrazničky: | nie |
| Vodovodná prípojka: | áno |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 1.04 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 15 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit