BEKO GN 163130 X - Americká chladnička
Popis produktu BEKO GN 163130 X
Kombinovaná chladnička BEKO GN 163130 X amerického typu predstavuje moderný a výkonný spotrebič pre vašu kuchyňu. Je vybavená úpravou proti odtlačkom prstov. Chladiaci priestor s objemom celých 368 litrov ponúka ideálne miesto pre uloženie vašich potravín. Na ľavej strane sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 190 litrov a nechýba ani otočný výrobník ľadu. Oceníte naozaj veľké množstvo technológií, napríklad Active Dual Cooling ktorá poskytuje ideálnu úroveň vlhkosti a teploty čo zabezpečuje tie najlepšie podmienky pre uchovanie potravín. Vyznačuje sa energetickou úspornosťou A ++, nízkou hlučnosťou len 43 dB. Výhodou je i silné LED vnútorné osvetlenie
Vnútorný priestor
Hlavnou prednosťou tejto chladničky je skvele riešený úložný priestor. Vďaka efektívne usporiadaným policiam a priehradkám budete mať potraviny vždy pekne uskladnené. Na ľavej strane sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 190 litrov. Mraziacia kapacita 13 kg / 24 h a v prípade výpadku elektrického prúdu udrží potraviny čerstvé po dobu až 21 hodín. Rovnako je rozdelená aj chladiaca časť o celkovom objeme 368 litrov z čoho 15 litrov tvorí nulová zóna.
Active Dual Cooling
Kombinovaná chladnička Beko GN 163130 X disponuje niekoľkými modernými technológiami. Jednou z nich je Active Dual Cooling, ktorá poskytuje ideálnu úroveň vlhkosti a teploty a zabezpečuje tie najlepšie podmienky pre uchovanie potravín. Oddelený systém chladenia a cirkulácií vzduchu v chladničke a mrazničke zaisťuje, že potraviny ostanú dlhšie chutné a čerstvé.
Aktívne modré svetlo (modrá paprika)
Svetlo s modrou farbou zabezpečuje pokračovanie procesu fotosyntézy v čerstvom ovocí a zelenine. Vďaka tomuto systému nielen udržíte na dlhšiu dobu sviežosť ovocia a zeleniny, ale zvýšite aj ich nutričné hodnoty.
Antibakteriálne tesnenie
Tesnenia vo dverách chladničiek je obvykle veľmi náročné udržiavať v čistote, a tak sa stáva ideálnym prostredím pre šírenie baktérií. Chladnička ponúka antibakteriálne tesnenie, ktoré udržuje priestor bez choroboplodných zárodkov, vytvára sa tak antibakteriálna bariéra a tá chráni vnútrajšok chladničky od nežiaducich mikroorganizmov. Prostredie chladničky tak bude pre vaše potraviny klinicky nezávadné.
Protizápachový filter
Chladnička je vybavená špeciálnym protizápachovým filtrom, ktorý čistí cirkulujúci vzduch vo vnútri chladničky a tak eliminuje nepríjemný zápach a baktérie.
Aktívny ionizátor
Ionizátor neutralizuje baktérie a víry zodpovedné za nepríjemný zápach v chladničke. Vďaka tomu v chladničke cirkuluje iba čistý vzduch a potraviny môžete skladovať dlhšiu dobu.
Vnútorné LED osvetlenie
Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 543litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 190litrov |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 43 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 720 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 368litrov |
| Rozmery – výška: | 1820 mm |
| Rozmery – šírka: | 910 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 5 |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 13 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 2 |
| Počet políc: | 5 |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Multifunkčný displej |
| Farba dverí: | Nerez |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový systém No frost: | áno |
| Antibakteriálny filter: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | nie |
| Zásobník ľadových kociek vo dverách mrazničky: | nie |
| Vodovodná prípojka: | nie |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 1.04 kWh |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit