BEKO FN 129420 - Skriňová mraznička
Pr. č.: 16865
Popis produktu BEKO FN 129420
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 250litrov |
| Rozmery - výška: | 185 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Hmotnosť: | 50 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 64 cm |
| Hlučnosť: | 40 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Digitálne |
| Zmrazovacia kapacita : | 20 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 12 hod. |
| Rýchlomrazenie: | nie |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| Vypínač: | nie |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 9 |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
No Frost: Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.84 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit