BEKO FN 127420 - Skriňová mraznička
Pr. č.: 16864
Popis produktu BEKO FN 127420
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 214litrov |
| Rozmery - výška: | 151.8 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 65 cm |
| Hlučnosť: | 43 dB |
Mrazenie
| Zmrazovacia kapacita : | 16 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 18 hod. |
| Rýchlomrazenie: | nie |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| Vypínač: | nie |
Vybavenie
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Antibakteriálne upravené tesnenie Antibakteriálne upravené madlo |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.77 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit