BEKO DSFS 6831X - Umývačka riadu
Pr. č.: 16857
Popis produktu BEKO DSFS 6831X
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 45 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
| Farba dverí: | Nerez s úpravou proti odtlačkom prstov |
| Farba skrine: | Nerez s úpravou proti odtlačkom prstov |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 10 súprav |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Studený predoplach: | áno |
| ECO program (teploty): | Eko 50°C |
| Auto program (teploty): | Auto 40-65°C |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Intenzívny progam (teploty): | Intenzívne 70°C |
| Express program (teploty): |
Mini (30min) Quick & clean (58min) |
| Špeciálne programy: |
Hygiena+ Mix umývanie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9litrov |
| Spotreba energie: | 0.75 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Referenčný program: | Eko 50°C |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit