BEKO DS7534CSRX1 - Sušička prádla
Pr. č.: 140470
Popis produktu BEKO DS7534CSRX1
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 58.9 cm |
| Kapacita sušenia: | 7 kg |
| Typ dverí: | Priehľadné |
| Filter: | Áno |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť: | 65 dB |
| Osvetlenie bubna: | áno |
| Možnosť napojenia na vodovodný odpad: | áno |
| Samočistiaci kondenzátor: | nie |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba energie: | 158 kWh |
Programy sušenia
| Počet programov sušenia: | 16 |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Detská poistka: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit