BEKO DFN 28330 X nerez - Umývačka riadu
Pr. č.: 95748
Popis produktu BEKO DFN 28330 X nerez
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
| Farba dverí: | Nerez |
| Farba skrine: | Nerez |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
Sušenie a programy
| Studený predoplach: | nie |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Špeciálne programy: |
Počet programov: 8 Predumytie Mini 30 Eco 50 Quick and Clean Intensive 70 Auto MixWash+ GlassCare 40 |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 10litrov |
| Energetická trieda: | A+++ |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Odložený štart: | nie |
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Prídavné funkcie: 4 Extra sušenie Polovičná náplň Zrýchlené umývanie Aqua Intense Displej: LCD Odložený štart: Áno Tablety All in One: Áno Polovičná náplň: Áno Turbo sušenie: Áno Indikácia soli: Áno Indikácia leštidla: Áno Senzor čistoty vody: Áno BLDC motor: Áno Ochrana: Aquasafe Výškovo nastaviteľný kôš: Acrobat počet sprchovacích úrovní: 3 3. výsuvný kôš na príbory: Áno Držiak fliaš: Áno Špecialita: Extra rameno na silne znečistený riad |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit