BEKO CS 230020 - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 16628
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu BEKO CS 230020
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 249litrov |
| Rozmery – výška: | 1620 mm |
| Rozmery – šírka: | 600 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 600 mm |
| Počet termostatov: | 1 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 43 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 158litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 90litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Bez termostatu |
| Zmrazovacia kapacita: | 5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.72 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 18 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit