BEKO B3WFU48415WWES - Automatická práčka
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu BEKO B3WFU48415WWES
EnergySpin
Revolúcia v úspornom praní
Práčky Beko EnergySpin prinášajú revolúciu v úspornom praní. S energetickou triedou A a úsporou až 35 % energie je možné prať aj v bežných programoch ako je bavlna, syntetika alebo rýchle pranie. Inovatívne pohyby bubna minimalizujú spotrebu energie a zaisťujú dôkladné vypranie bez kompromisov.
Úsporný režim
Šetrná k životnému prostrediu aj k peňaženke
Práčky Beko sú navrhnuté tak, aby spotrebovali čo najmenej energie. Šetria tak nielen vaše peniaze, ale aj životné prostredie.
Senzory OptiSense®
Chytré senzory pre úsporné pranie
Senzory OptiSense® prispôsobia pri každom praní množstvo vody a spotrebu energie presne na mieru oblečenia tak, aby bola zaručená kvalita prania, ale aj najnižšia možná spotreba.
Para SteamCure
Máme poriadnu paru na škvrny
Para SteamCure pomáha v priebehu cyklu odstráneniu odolných škvŕn tým, že prenikne hlboko do tkaniny, škrvny namočí a umožní ich vypranie. Počas odstredenia zase zabraňuje pokrčeniu bielizne, čím uľahčí žehlenie, dokáže odstrániť až 99,9% alergénov vrátane baktérií a vírusov a vie tiež osviežiť inak čistú bielizeň bez nutnosti prania.
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Čistá hmotnosť: | 70 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 47 kWh |
| Spotreba vody: | 47 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| EKO pranie: | áno |
| Programy prania: |
Bavlna Eco 40-60 Syntetické Xpress Super Short 14 min Delicates/Wool/HandWash Tmavé/Džínsy Program Mix Program Odstreďovanie a vypúšťanie Program plákanie Program čistenie bubnu Program Hygiene+® Program StainExpert™ Program Košele Program SteamTherapy® Program CoolClean™ |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ zostávajúceho času |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit