BAUMATIC P639SS - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 15979
Popis produktu BAUMATIC P639SS
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 50litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
| Príkon: | 3350 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
horné a dolné vyhrievacie teleso teplovzdušná funkcia horné a spodné teleso s ventilátorom hlavný gril polovičná gril gril s ventilátorom Pizza funkcia rozmrazovanie osvetlenie |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | nie |
| Počet programov: | 9 |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : |
1× plech na pečenie s rukoväťou 1× hlboký plech na pečenie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
automatické vypnutie indikátor zapnutia digitálne programovateľné hodiny – funkcia minútky (časový poplach), nastavenie doby pečenia alebo zapnutie / vypnutie rúry ochladzovací ventilátor – po ukončení pečenia a vypnutí rúry vyberateľné dvierka – pre uľahčenie čistenia vnútra rúry vyberateľné vnútorné sklo dvierok gril s termostatom |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit