Asus ZenFone 5 8GB A501 červený - Mobilný telefón
Pr. č.: 17663
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Asus ZenFone 5 8GB A501 červený
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Verzia OS: | Android v5.0.2 (Lollipop) |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Hmotnosť: | 145 g |
| Farba (označenie výrobcu): | červená |
| Materiál zadného krytu: | Plast |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, kompas |
| Typ SIM karty: | micro SIM |
| Procesor: | Intel Atom Z2520 Dual-core 1.2 GHz |
| Grafické jadro: | PowerVR SGX544MP2 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
Displej
| Typ dipleja: | LCD IPS |
| Veľkosť displeja: | 5" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1280 px |
Pamäť
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 64 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 8 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | Geo-tagging |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 2.0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Nie |
| Slúchadlový výstup: | Stereo 3,5 mm jack |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 4.0 |
| Podpora USB: | Áno (microUSB konektor) |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 2110 mAh |
| Typ batérie: | Li-pol |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Typ displeja IPS LCD Rozlíšenie displeja 1280 x 720 bodov Počet farieb displeja 16 milionov Konštrukcia a systém Počet jadier dvojjadrový procesor Frekvencia procesoru 1600 MHz Dual SIM - telefón na dve SIM karty Áno Konštrukcia telefónu dotykový Systém telefónu Android 4.3 Pamäť Interná pamäť 8 GB Pamäť RAM 2GB Podporované pamäťové karty microSDHC Navigácia GPS Áno Rozhranie a podporované siete Sieťová frekvencia 850, 900, 1800, 1900 MHz Sieťová frekvencia (3G) 850, 900, 1900, 2100 MHz Podpora 3G (UMTS, WCDMA) Áno 4G/LTE Nie Bluetooth Áno IrDa infraport Nie GPRS Áno HSCSD Áno EDGE Áno Integrovaná Wi-Fi Áno Fotoaparát Integrovaný fotoaparát Áno Rozlíšenie fotoaparátu 3264 x 2448 (8 Mpx) Integrovaný blesk/prisvietenie Áno Automatické ostrenie Áno Rozlíšenie videozáznamu 1920 x 1080 Akumulátor Typ akumulátoru Li-Ion Kapacita batérie 2110 mAh mAh Pohotovostná doba 353 hod. Doba hovoru 1110 min Hudba a prehrávače 3,5 jack Áno FM rádio Áno Vyzváňanie Vibrácie Áno Ďalšie parametre Značky Asus USB port áno HDMI Nie NFC Nie Akcelerometer Áno Typ Sim karty microSim kompatibilita ACC pro GSM název 9 Rozmery Šírka balenia 10 cm Výška balenia 15 cm Hĺbka balenia 5 cm |
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, USB kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit