Asus UX300 čierna - Optická myš
Popis produktu Asus UX300 čierna
Ergonomická myš s vysokým rozlíšením.
Pokročilá technológia snímania pohybu zaisťuje dokonalú presnosť a odozvu na akomkoľvek povrchu.
Ergonomické prevedenie a tvary zaručujú bezpečný úchop a vysoké pohodlie aj pri dlhšej práci.
Možnosť okamžitého prepnutia rozlíšenie z 1000 na 1600 DPI.
Bezproblémové USB 2.0
Jednoduché prevedenie, ktoré funguje ihneď po zapojení s každým PC.
Ergonomické prevedenie
Perfektný dizajn myši skvele padne do ruky, a vy sa preto budete cítiť pohodlne aj po dlhom používaní. A nezáleží na tom, či sa budete venovať práci alebo zábave.
Laserová technológie
Laserové snímanie pohybu je charakteristické excelentný presnosťou, ktorá nikdy nesklame.
Vysoké rozlíšenie 1600 dpi
Dokonale presné ovládanie za všetkých okolností. Zabudnite tiež na oneskorenie alebo chyby pri používaní myši.
Pre pravákov
Precízny ergonomický dizajn je optimalizovaný pre pravákov, ktorým ponúkne absolútne pohodlie a prirodzený pocit pri používaní.
Parametre produktu
Pripojenie
| Typ pripojenia: | Drôtové |
| Pripojenie k PC: | USB |
Optické vlastnosti
| Typ snímania pohybu: | Optický |
| Citlivosť: | 1000-1600 dpi |
Tlačidlá a ovládacie prvky
| Počet tlačidiel: | 3 |
Prevedenie
| Použitie: | Bežná myš |
| Podsvietenie: | Bez podsvietenia |
| Rozmery - výška: | 40 mm |
| Rozmery - šírka: | 68 mm |
| Hmotnosť: | 85 g |
| Farba: | Čierna |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit