Ariston - Hotpoint FK 932C X/HA S nerez + čierne sklo vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Pr. č.: 12077
Popis produktu Ariston - Hotpoint FK 932C X/HA S nerez + čierne sklo vystavený kus
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 62litrov |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Rozmery - výška: | 60 cm |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Gril : | Otočný gril |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: |
gril funkcia multi-cooking pečivo tradičný Program Pizza Ventilovaný gril Rozmrazovanie |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Počet programov: | 8 |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 normálny plech |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | teleskopické výsuvy |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit