Ariston - Hotpoint ENTMH 18320 VW 03 nerez - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 73210
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu Ariston - Hotpoint ENTMH 18320 VW 03 nerez
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 414litrov |
| Rozmery – výška: | 1805 mm |
| Rozmery – šírka: | 700 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 685 mm |
| Počet termostatov: | 1 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 47 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 332litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 82litrov |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
| Umiestnenie mrazničky: | Hore |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém : | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
• Active Oxygen - vytváranie molekúl kyslíka • (predĺženie životnosti potravín) • Ventilované chladenie • Mechanické ovládanie • Antibakteriálna ochrana • Poličky v chladničke: 4 (bezpečnostné sklo) • Držiak na víno: 1 • Zásuvky na zeleninu: 2 • Poličky v mrazničke: 1 (drôtená) • Výrobník ľadu: 1 • Kolieska: 2 • Nožičky: 2 • Možnosť otočenia otvárania dverí |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | Nerez |
| Farba skrine: | Nerez |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.699 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 20 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit