Ariston - Hotpoint ENBGH 19423 FW nerez - Kombinovaná chladnička
Popis produktu Ariston - Hotpoint ENBGH 19423 FW nerez
High Definition - Chladenie High Definition je využívané nielen pre dlhšiu konzerváciu potravín, ale aj pre vytvorenie ideálnej atmosféry zachovávajúcej čerstvosť a kvalitu jedla. Technológia Active Oxygen uchováva potraviny s čerstvosťou prvého dňa až po 9 nasledujúcich dní, zabraňuje tvorbe baktérií až o 90% a tvorbe pachu až o 70%. Vďaka Airtech Evolution pre voľne stojace modely a Air Technology pre vstavané chladničky je zaručená najvyššia úroveň výkonu spotrebičov. High Definition: vynikajúca starostlivosť o vaše potraviny.
Dovolenka - S funkciou Dovolenka môže byť chladnička ponechaná v zapnutom stave a napriek tomu šetrí energiu. Hoci mraznička beží v normálnom režime a jedlo tu zmrazené tak nezaznamená žiadne zmeny, chladiaca časť beží v udržiavacom režime pri teplote 15 ° C a udržuje vyprázdnený priestor bez nepríjemných zápachov a závad na gumovom tesnení.
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 450litrov |
| Rozmery – výška: | 1955 mm |
| Rozmery – šírka: | 700 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 755 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 39 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 302litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 148litrov |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 18 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém : | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | áno |
| Ďalšie funkcie: | výrobník ľadu, zásobník na ľad |
| Funkcia Super chladenia: | áno |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Farba dverí: | nerez |
| Farba skrine: | nerez |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+++ |
| Spotreba energie (kWh/24h): | 0.6 kWh / 24 hod. |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 18 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit