Ariston - Hotpoint AQM9D 49 U - Automatická práčka so sušičkou
Pr. č.: 15119
Popis produktu Ariston - Hotpoint AQM9D 49 U
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 65 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba el. energie: | 1.83 kWh |
| Energetická trieda/práčka: | B |
| Spotreba vody : | 77 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 51 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 78 dB |
Programy prania
| Predpieranie: | áno |
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | nie |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | áno |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Intenzívne plákanie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | áno |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: | denné pranie 30min 30°C, Spotreba vody pri praní a sušení 108 l, detská poistka |
| EKO pranie: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 6 kg |
| Čerpadlo: | nie |
Programy sušenia
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Úprava prádla: | Do skrine, Na prežehlenie, Na prevesenie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Elektronický programátor |
| Posun štartu: | nie |
| Indikácia zostávajúceho času: | nie |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | nie |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit