Ariete Coffee Slim Machine 1381/10 poškodený kus - Pákový kávovar
Popis produktu Ariete Coffee Slim Machine 1381/10 poškodený kus
Mierne poškodený kus za špeciálnu cenu.
Po rozbalení zistený škrabanec na bočnej strane. Estetická vada, nemá vplyv na funkčnosť spotrebiča. Plná 2-ročná záruka.
Pozri si detailné fotografie v galérií.
Všetky dobroty skutočného espressa v šírke len 14 cm
Pre tých, ktorí milujú jemné chute, má kávovar dávkovač horúcej vody na prípravu čajov, nálevov a bylinkových čajov vašich obľúbených chutí.

Vďaka manometru môžete kontrolovať parametre vody a kávy a zabezpečiť správny tlak pre dokonalú kávu tak, ako ju máte radi

Nielen na kávu. Uspokojte všetky svoje chute vďaka zariadeniu Maxi-Cappuccino pre krémové a husté cappuccino, nastavte si výšku šálky a vychutnajte si intenzívnu vôňu vášho horúceho nápoja!

Spríjemnite si chvíle oddychu dobrou kávou uvarenou priamo u vás doma. Kávovar 1381 je kompatibilný s mletou kávou aj s ESE kapsulami

Ani pri raňajkách s priateľmi sa nevzdávajte chuti: káva, cappuccino, bylinkový čaj alebo čaj , ktorý poteší každý mlsný jazýček.

S dávkovačom horúcej vody pripravíte čaje, nálevy a bylinkové čaje vašej obľúbenej príchute za pár chvíľ.

Parametre produktu
Napájanie
| Celkový príkon: | 1300 W |
| Tlak čerpadla: | 15 bar |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 3.22 kg |
| Rozmery (V X Š X H): | 29 x 14 x 34 cm |
| Farba: | Strieborná |
| Prevedenie: | Voľne stojaci |
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
| Displej: | Nie |
Funkcie
| Objem zásobníka na vodu pre espresso: | 1.1 l |
| Termostat pre espresso: | Áno |
| Termostat pre paru: | Áno |
| Nahrievanie šálok: | Áno |
| Mlynček na kávu: | Nie |
| Použitie mletej kávy: | Áno |
| Kontrolky: | Áno |
| Maximálny počet pripravovaných šálok: | 2 |
| Varenie espressa: | Áno |
| Varenie cappuccina: | Áno |
| Nastaviteľný prúd pary na cappuccino : | Áno |
| Ukazovateľ hladiny vody: | Áno |
| Vyberateľná odkvapkávacia miska: | Áno |
| Použitie zrnkovej kávy: | Nie |
| Výškovo nastaviteľné trysky na kávu: | Nie |
| Použitie kávy Dolce Gusto: | nie |
| Tryska mliečnej peny: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit