Apple iPhone 11 64GB Red - Mobilný telefón
Pr. č.: 149162
PN: MWLV2CN/A
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Apple iPhone 11 64GB Red
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 4 GB |
| Verzia OS: | iOS 13 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, GSM 900/1800 |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 150.9 mm |
| Rozmery - šírka: | 75.7 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.3 mm |
| Hmotnosť: | 194 g |
| Farba: | Červená |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Funkcia odomykania tvárou |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | A13 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Liquid Retina HD display |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 1792 x 828 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 MP + 12 MP Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim, Umelecké filtre |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080, 2160p @ 30fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Lightning |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | Áno |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3110 mAh |
| Typ batérie: | Vstavaná Li-ion |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB kábel |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit