AEG L87695WD - Automatická práčka so sušičkou
Pr. č.: 13443
Popis produktu AEG L87695WD
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60.5 cm |
| Čistá hmotnosť: | 83 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | A |
| Energetická trieda/práčka: | A |
| Spotreba vody : | 112 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 49 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy prania
| Predpieranie: | nie |
| Bavlna: | nie |
| Syntetika: | nie |
| Jemná bielizeň: | nie |
| Vlna: | nie |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | nie |
| Intenzívne plákanie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: | úspora času, posunutý štart, štart/pauza, úroveň sušenia, čas sušenia, zap./vyp., výber teploty, nastavenie rýchlosti odstreďovania, škvrny/predpranie, extra plákanie |
| EKO pranie: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 7 kg |
| Čerpadlo: | nie |
| Hlučnosť pri sušení: | 61 dB |
Programy sušenia
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
| Programy: |
Pracie programy: bavlna syntetické syntetika ľahké žehlenie jemné vlna plus rýchly 20 minútový 3 kg super Eco 15 bavlna ekonomický para - osvieženie para - odstránenie pokrčenia plákanie odstredenie/vypúšťanie vlna suché do skrine syntetika suché do skrine bavlna suché do skrine rýchly so sušením 59 min. 1 Kg |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Fuzzy Logic |
| Posun štartu: | nie |
| Indikácia zostávajúceho času: | nie |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | nie |
| Nastaviteľné otáčky: | nie |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit