AEG L7FNE49SCA - Automatická práčka
Popis produktu AEG L7FNE49SCA
Pre všetkých, ktorí potrebujú vyzerať perfektne každý deň. Aby ste nemuseli tráviť priveľa času pri žehliacej doske, sušička AEG ProSteam® s novou funkciou PlusSteam umožňuje zakončiť prací program parou. Svoj voľný čas môžete tráviť s rodinou, priateľmi alebo sa venovať svojim koníčkom.
Parné osvieženie zníži pokrčenie o tretinu
Venujte sa tomu, čo vás naozaj baví, nie žehleniu. Technológia ProSteam® umožňuje ukončiť prací cyklus parou, ktorá minimalizuje pokrčenie. Na rýchle osvieženie bielizne môžete použiť samostatný parný program.
Automatické dávkovanie pre najlepšiu starostlivosť
Inteligentné senzory AutoDose vypočítajú presné množstvo pracieho gélu a aviváže. Bielizeň tak nie je zbytočne namáhaná kvôli prílišnému množstvu pracieho gélu, ani nešedne kvôli príliš malému dávkovaniu. Bavlna je vďaka funkcii AutoDose dokonca 3x odolnejšia voči roztrhnutiu.
Nová generácia prania s aplikáciou My AEG Care
Pripojte svoju práčku s konektivitou k aplikácii My AEG Care a doprajte si skutočný komfort pri praní bielizne. S aplikáciou MY AEG Care máte celý prací cyklus pod kontrolou odkiaľkoľvek. Získate prístup k praktickým radám, ako sa správne starať o rôzne typy oblečenia a mnohých ďalších užitočných informácií. Aplikácia MY AEG Care je určená pre práčky, ktoré umožňujú pohodlné a komfortné ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie pre smartphony s operačným systémom Android alebo iOS.
Dokonalá starostlivosť o vaše oblečenie, úspora vody aj energie
Technológia ProSense® automaticky upraví dĺžku prania podľa aktuálnej náplne. Vašej bielizni sa tak dostane tej najšetrnejší starostlivosti, a ešte ušetríte za spotrebu vody a energie.
ÖKOInvertor. Dlhá životnosť a energetická účinnosť
Nový energeticky úsporný motor ÖKOInvertor vám ponúka najvyššiu účinnosť a trvácnosť a zabezpečuje jedinečný výkon bez ohľadu na zvolený program. Doživotná záruka na ÖKOInvertor motor (po registrácii na www.aeg.sk).
Odstraňuje viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov.*
Program Extra Hygiena certifikovaný popredným svetovým testovacím inštitútom Swissatest je vysokoúčinný prací cyklus, ktorý odstraňuje viac ako 99,9999 % baktérií a vírusov.*
*Testované na Micrococcus luteus a bakteriofágy MS2 v externom teste vykonanom spoločnosťou Swissatest Testmaterialien AG v roku 2021 (skúšobná správa č. 20212029).
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 84.7 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.7 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 63.1 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | A |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 49 kWh |
| Spotreba vody: | 46 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 9 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1400 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Rýchly program: | áno |
| Parné pranie : | áno |
| Programy prania: | Eco 40-60, bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, para, protialergický, 20min 3Kg, športová bielizeň, rifle |
| Šport: | áno |
Funkcie
| Fuzzy logic: | áno |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Ukazovateľ teploty, Ukazovateľ otáčok, Ukazovateľ zostávajúceho času |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit