AEG L7FEE68SC - Automatická práčka
Popis produktu AEG L7FEE68SC
Extra úsporná automatická práčka AEG L7FEE68SC s parnou technológiou ProSteam a s kapacitou na 8 kg špinavej bielizne. Maximálna rýchlosť pri odstreďovaní (ot./min) 1600. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom s doživotnou zárukou. Medzi ďalšie prednosti patrí rýchly 20 minútový program, antialergický program, funkcie odloženého štartu, funkcia proti škvrnám alebo ochrana proti pretečeniu Aqua control (AquaStop).
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Čistá hmotnosť: | 73.5 kg |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
Účinnosť a spotreba
| Energetická trieda: | C |
| Účinnosť odstreďovania: | B |
| Spotreba energie: | 63 kWh |
| Spotreba vody: | 47 l |
Pranie
| Kapacita prania: | 8 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 76 dB |
Programy
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie/hodváb: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Parné pranie : | áno |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Plákanie: | nie |
| EKO pranie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie: | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: | periny, rifle, protialergický |
| Detská bielizeň: | nie |
Funkcie
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit