AEG F66702W0P - Umývačka riadu
Pr. č.: 75199
Popis produktu AEG F66702W0P
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 61 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 15 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
Sušenie a programy
| Studený predoplach: | nie |
| ECO program (teploty): | Eko 50°C |
| Auto program (teploty): | AutoSense 45°-70° |
| Program na sklo (teploty): | sklo 45°C |
| Nočný program (teploty): | extra tichý |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Express program (teploty): | 30 minútový 60°C |
| Špeciálne programy: | Pro 70°C |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 11litrov |
| Spotreba energie: | 0.96 kWh |
| Energetická trieda: | A++ |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | nie |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Ďalšie funkcie: |
Dokonalé čistenie a najlepšia starostlivosť o poháre Nová generácie umývačiek ProClean™ poskytuje dodatočnú ochranu krehkých pohárov vďaka funkciám starostlivosti o sklo SoftGrip a SoftSpikes. Satelitné sprchovacie rameno a 5 úrovní sprchovania Umývačka riadu ProClean™ so satelitným sprchovacím ramenom a 5 úrovňami sprchovania zabezpečuje maximálne pokrytie všetkého riadu vodou, vďaka čomu dosahuje špičkové výsledky umývania. Jednoducho vložte a vyberte všetok riad - aj dlhý a objemný Priestranný a odoberateľný držiak na príbor tejto umývačky uľahčuje vkladanie, umývanie a vyberanie príborov a riadu viac ako kedykoľvek predtým. Je špeciálne navrhnutý pre optimálny priestor a funkčnosť, má kapacitu až na 15 nastavení pre príbor, ako aj prehĺbené hrdlo pre dlhé a objemné nádoby. Rýchlejšie vyčistenie, keď je málo času Na špičkové umývanie už nemusíte čakať. Použite túto funkciu úspory času umývačky riadu ProClean™ a skráťte dĺžku cyklu o polovicu. Keďže šetrí čas tým, že zvyšuje výkon a tlak vody, dosiahnete rovnaký výsledok umývania, ale rýchlejšie. Vodný senzor zisťuje úroveň znečistenia vody a upravuje spotrebu vody Horný košík s: 2 sklopné drôtené úchyty na poháre|2 sklopné držiaky|6 úchytov na poháre na víno|2 mäkké gumové špičky |plastová rukoväť AEG|sklopné držiaky na poháre Dolný košík s: 2 sklopné držiaky na taniere|plastová rukoväť Systém ProWater s doplnkovým stropným ostrikovacím ramenom Systém sušenia: DryTech system Ukazovatele funkcií: fáza oplachovania|leštidlo|vybraný program|Multitab|extra hygienický|koniec|posunutý štart 1-24 hodín|fáza sušenia|umývanie|šetrenie času|soľ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit