AEG F 54861 - Umývačka riadu
Pr. č.: 13227
Popis produktu AEG F 54861
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 44.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 62 cm |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
| Farba dverí: | Biela |
| Farba skrine: | Biela |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 9 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 5 |
| Studený predoplach: | áno |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 12litrov |
| Spotreba energie: | 0.8 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 47 dB |
Funkcie
| Elektronický programátor: | áno |
| Funkcie displeja: | Zobrazenie zostávajúceho času |
| Odložený štart: | áno |
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit