AEG BSE792320B - vstavaná rúra
Popis produktu AEG BSE792320B
Zabudovateľná parná rúra SteamPro
BSE792320M
Rúra SteamPro disponuje tromi režimami prípravy – prvý využíva horúci vzduch, druhý paru a tretí ich kombináciu. V kombinovanom režime rúra automaticky a presne vypočíta optimálny pomer ohrevu a pary.
SousVide – technológia profesionálov
S technológiou SousVide sa môžete aj v domácich podmienkach pustiť do vákuového varenia. Profesionálni kuchári o tejto technológii tvrdia, že s ňou možno dosiahnuť najlepšie, najchutnejšie a najšťavnatejšie výsledky ako v tých najlepších reštauráciách.

Výsledky podľa vašich predstáv vďaka teplotnej sonde
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.

Optimálne výsledky so senzorom vlhkosti
Vyspelý senzor vlhkosti v tejto rúre automaticky nastaví správne množstvo pary, čím zabezpečí šťavnatú konzistenciu a intenzívnu chuť jedla.

Inšpirujte sa receptovými programami
Veľký a prehľadný displej LCD s možnosťou využitia asistovaných receptových programov je zárukou skvelého gurmánskeho zážitku. Vďaka automatickému nastaveniu teploty a času pečenia máte prípravu širokej škály pokrmov absolútne pod kontrolou.

Tiché a komfortné privieranie dvierok
Systém SoftClosing zaisťuje, že sa dvierka rúry vždy ľahko a ticho zatvoria. Rúra tak kombinuje atraktívny vzhľad s praktickými funkciami a skvelým výkonom.

Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 70litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Povrchová úprava : | čierna |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Parné pečenie |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Pečenie chleba, Tradičné pečenie, Rozmrazovanie, Kysnutie cesta, Sušenie, Mrazené pokrmy, Parné pečenie, Gril, Vysoká vlhkosť, Nízka vlhkosť, Stredná vlhkosť, Udržiavanie teploty, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Ohrev tanierov, Zaváranie, Pomalé pečenie, Varenie Sous vide, Parná regenerácia, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril, Príprava jogurtu |
| Ovládanie: | Digitálne |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit