AEG BSE788380M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BSE788380M
S rúrou 8000 SteamBoost vždy dosiahnete najlahodnejšiu chuť presne tak, ako chcete. Jednoducho použite funkciu Steamify® a rúra vyberie správny stupeň pary na prípravu vášho pokrmu. Bez námahy vylepšite svoju bežnú prípravu jedál pomocou pary.
PARNÉ VARENIE SO STEAMIFY®
S funkciou Steamify je príprava jedál ľahšia. Stačí zadať teplotu pečenia ako obvykle a rúra automaticky upraví nastavenia, aby para doviedla vaše pokrmy do dokonalosti.png)
VIAC KONTROLY PRI VARENÍ S FUNKCIOU KONEKTIVITY
Funkcia konektivity prináša novú úroveň funkčnosti a komfortu pri varení. Ovládajte nastavenie rúry vrátane času a teploty z mobilného zariadenia, inšpirujte sa receptami a tipmi na prípravu skvelých jedál alebo skontrolujte priebeh prípravy pokrmu z inej miestnosti.
VÝSLEDKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV VĎAKA TEPLOTNEJ SONDE
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky. AEG8.png)
INTUITÍVNE PEČENIE V RÚRE. S DOTYKOVÝM DISPLEJOM EXCITE
Dotykový displej EXCite umožňuje prístup k rôznym funkciám pre každý pokrm. Taktiež uľahčuje nastavenie teploty rúry a času pečenia. Ponúka okamžitú odozvu a upozorňuje na najdôležitejšie údaje. AEG8.png)
SKVELÉ VÝSLEDKY ZA KRATŠÍ ČAS
Rýchle zohrievanie či predhrievanie rúry je až o 40 % rýchlejšie než pri tradičných modeloch. Ušetrený čas môžete venovať svojej rodine a priateľom. AEG8.png)
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 70litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | spodný ohrev, ventilátor + svetlo, gril, gril + spodný ohrev, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor, kruhové teleso + ventilátor, para + spodný ohrev + ventilátor, para + ventilátor, para + kruhové teleso + spodný ohrev + ventilátor |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, 1 Set punched + unpunched stst pan 1/2 |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit