AEG BPB351160M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BPB351160M
PRIDAJTE PARU PRE NADÝCHANEJŠÍ VÝSLEDOK
Táto rúra SteamBake je vybavená tlačidlom na pridanie pary, ktoré zaháji proces pečenia pridaním pary. Príprava v pare uchová cesto na povrchu vlhké, čím sa vytvorí zlatistá a chrumkavá kôrka, zatiaľ čo jeho stred zostane kyprý a vláčny.
RÚRA, KTORÁ SA SAMA VYČISTÍ
Funkciu pyrolitického čistenia spustíte jedným stlačením. Pyrolýza premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol, ktorý ľahko odstránite navlhčenou handričkou.
ĽAHKÉ OVLÁDANIE. LED DISPLEJ EXPLORE S DOTYKOVÝMI TLAČIDLAMI
Objavte nové zážitky s rúrou s displejom LED EXPlore s citlivými dotykovými tlačidlami. Aktívne rozhranie zabezpečuje rýchly prístup a dynamickú kontrolu času pečenia, teploty a iných funkcií.
SKVELÉ VÝSLEDKY ZA KRATŠÍ ČAS
Rýchle zohrievanie či predhrievanie rúry je až o 40 % rýchlejšie než pri tradičných modeloch. Ušetrený čas môžete venovať svojej rodine a priateľom.
ROVNOMERNÉ PREPEČENIE KAŽDÉHO KÚSKA
Vďaka veľkému ventilátoru XL sa horúci vzduch v rúre rovnomerne rozptýli a rúra sa zohreje rýchlejšie. Teplotu pečenia je možné znížiť až o 20 %. Vďaka tomu ušetríte nielen čas, ale aj peniaze za energiu.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
| Farba: | Nerez |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Mrazené pokrmy, Gril, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Steam bake, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | nie |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit