Acer Wireless Optical Mouse black - Wireless optická myš
Pr. č.: 187838
PN: NP.MCE11.00T
Popis produktu Acer Wireless Optical Mouse black
-USB
-Technológia: Optická
-Počet tlačidiel: 3
-Skrolovacie koliesko: Áno
-Batéria myška: 2x AAA
-Farba: Čierna
Parametre produktu
Myš
| Účel: | Kancelária |
| Rozhranie zariadenia: | RF Wireless |
| Technológia detekcie pohybu: | Optický |
| Typ závitu: | Koleso |
| Počet tlačidiel: | 3 |
| Typ tlačidiel: | Stlačené tlačidlá |
| Rozlíšenie pohybu: | 1600 DPI |
| Myš s programovateľnými tlačidlami: | Nie |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz |
Dizajn
| Formát: | Všestranný |
| Farba: | Čierna |
Sila
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 2 |
| Typ batérie: | AAA |
Systémové požiadavky
| Podporované operačné systémy Windows: | Áno |
| Podporované operačné systémy Mac: | Áno |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 65,5 mm |
| Hĺbka: | 105 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 80 g |
Obsah balenia
| Prijímač v cene: | Áno |
| Rozhranie bezdrôtového prijímača: | USB Typ-A |
Údaje o balení
| Množstvo: | 1 |
| Šírka balenia: | 45 mm |
| Hĺbka balenia: | 75 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 120 g |
| Výška balenia: | 115 mm |
Logistické dáta
| Krajina pôvodu: | Čína |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit