Acer Nitro N50-610 - Počítač Gaming
Popis produktu Acer Nitro N50-610
Herný počítač Acer Nitro N50–610
Hrajte na plný plyn s inovovaným herným počítačom Acer Nitro N50 (N50–610). Nalaďte sa na hranie s inšpiratívnou konštrukciou, ktorá vo vás prebudí hráča. Špičkový výkon sa hodí tiež pre prácu, editovanie, streamovanie, tvorbu aj design.
Pripravený na všetky hry
Dizajn skrine aj jej komponenty sú špeciálne vybrané, aby zvládali maximálne herné nasadenie. Kombinácia výkonných procesorov Intel Core 10. generácie, operačnej pamäte DDR4, grafických akcelerátorov NVIDIA GeForce GTX a ultrarýchlych SSD diskov, to všetko je zárukou dokonalého herného zážitku.
Skvelé ozvučenie
Využite naplno profesionálne zvukové riešenie DTS:X Ultra. Premení vaše slúchadlá alebo reproduktory na špičkový systém podporujúci 360 ° priestorový zvuk. Aj keď nepriateľa nevidíte, budete počuť odkiaľ prichádza.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | Micro Tower |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Gaming PC: | áno |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 392 x 386 x 175 mm |
Procesor
| Výrobca: | Intel |
| Modelová rada: | Core i5 |
| Model: | 10400F |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Frekvencia: | 2.9 GHz |
| Boost frekvencia: | 4.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 12 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 65 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Veľkosť pamäte GPU: | 4 GB |
| Model grafickej karty: | GeForce GTX 1650 |
| Počet stream procesorov: | 896 |
| Frekvencia jadra: | 1485 MHz |
| Boost frekvencie jadra: | 1665 MHz |
| Pamäťové rozhranie: | GDDR5 |
| Šírka pamäťového rozhrania: | 128-bit |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI, 1x DVI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| Rozširujúce sloty: | PCI Express x16 |
| TV tuner: | Nie |
| USB-C: | 1 |
| USB 2.0: | 4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| USB 3.0/3.1 Gen 1 Type-A: | 3 |
Zdroj
| Zdroj: | 500 W |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit