Acer Aspire U27-880 - All in One PC
Pr. č.: 122432
PN: DQ.B8SEC.003
Popis produktu Acer Aspire U27-880
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | strieborný |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery (VxHxŠ): | 488 x 12 x 641 mm |
Monitor
| Displej: | 27" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | áno |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 7200U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.5 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.1 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel HD Graphics 620 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 7 200 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| USB 2.0: | 1 |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 1x RJ-45 |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | nie |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno, bezdrôtová |
| Myš: | áno, bezdrôtová |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit