Acer Aspire S13 - 13,3" Notebook
Popis produktu Acer Aspire S13
Štíhly a sofistikovanýŠtíhly tvar a exteriér s nanootlačkom robí s notebooku jedinečný kúsok |
![]() |
|
Vylepšené základné komponenty Dlhá výdrž batérie, USB Type-C a 2x2 MU-MIMO, to všetkospríjemní prácu s notebookom |

|
Veľmi štíhly Pri 14,58 mm (0,57 palca) je notebook Aspire S 13 jedným z najtenších 13 palcových notebookov vo svojej triede |


|
Povrch s nanootlačkom Litografická technika s nanootlačkom vytvára krásne zložité vzorce, naviac ide o ekologický spôsob akonotebook ozvláštniť |

Rýchlejšie dáta a ľahké nabíjaniePort USB 3.1 Type-C podporuje mimoriadne rýchly prenos dát, oproti tomu USB 3.0 umožňuje nabíjaťzariadenie aj keď je notebook vypnutý |

|
Vydrží až do cieľa S batériou s výdržou až 13 hodín bude Aspire S 13 fungovať po celý pracovný deň a ešte dlhšie |

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Čierna |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.49 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 327,0 x 228,0 x 14,5 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 13.3" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Model: | 6100U |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 2.3 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 3 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| podpora 4K videa: | nie |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | HD Graphics 520 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR3 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 1600 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 128 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
| Model grafickej karty: | HD Graphics 520 |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
| Ochrana pevného disku užívateľským heslom: | nie |
Batéria
| Batéria: | 3-článková |
| Výdrž batérie: | 13 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.







Splátková kalkulačka Homecredit