Acer Aspire 5 - 15,6" Notebook
Popis produktu Acer Aspire 5

Ľudia sa budú otáčať
Vďaka prvotriednemu a tenkému hliníkovému prevedeniu je tento notebook štýlový aj vhodný na cesty. Povrch sa vyznačuje jemným lešteným vzorom, ktorý je príjemný na dotyk a zdôrazňuje prémiový hliníkový kryt. Cestujte s ľahkosťou a so štýlom.
Väčší obraz
Tenký, 7,82mm rámček ponúka viac priestoru pre úžasný obraz. 15,6 "displej FHD s technológiami IPS a Acer Color Intelligence ™ dáva vyniknúť ostrým, verným farbám. Úpravou hodnoty gama a sýtosti farieb v reálnom čase optimalizujete farbu, jas a sýtosť obrazovky bez orezania.

Výnimočný výkon
Vďaka procesoru Intel® Core ™ i5 a grafickej karte NVIDIA® GeForce® MX130 bude váš notebook prekypovať výkonom pre prácu i hry. Procesory Intel® napomáhajú rýchlejšiemu spúšťaniu aplikácií a umožňujú beh viacerých úloh naraz bez oneskorenia, zatiaľ čo grafické karty NVIDIA® poskytujú až 4x vyšší výkon ako integrované karty.
Úchvatný zvuk
Pridajte hlasitosť vďaka technológii Acer TrueHarmony ™. Inovatívna konštrukcia reproduktora poskytuje hlbšie basy a vyššiu hlasitosť. Priveďte svoje obľúbené skladby a videá k životu vďaka realistickému, priezračne čistému zvuku.

Pohodlné bezdrôtové pripojenie
Gigabitové pripojenie Wi-FI vám umožňuje udržiavať silný a stabilný bezdrôtový signál. Bezdrôtová technológia novej generácie a strategicky umiestnená anténa pomáhajú maximalizovať prenositeľnosť notebooku. Vďaka až 2-krát rýchlejšiemu bezdrôtovému prenosu než u predchádzajúcej technológie 2x2 802.11ac stihnete oveľa viac.

Využitie systému Windows 10
Vďaka touchpadu Windows Precision Touchpad, ktorý reaguje lepšie ako tradičné touchpady, bude vaša práca efektívnejšia. Kompatibilita s Cortanou, je ďalšou úžasnou vlastnosťou, ktorá vám umožní užívať si slobodu hlasového ovládania. A vďaka certifikácii Skype pre firmy môžete pri zdieľaní noviniek s členmi rodiny alebo hosťovaniu medzinárodných konferencií využívať špičkovú zvukovú a obrazovú technológiu.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný, Business |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Obsidian Black |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 363.4 x 363.4 x 18 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | LCD |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8265U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| podpora 4K videa: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| Výrobca: | NVIDIA |
| Model grafickej karty: | GeForce MX130 |
| Veľkosť pamäte GPU: | 2 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Počet USB 3.1 portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | SK/ CZ |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | nie |
| Prihlásenie rozpoznaním tváre: | nie |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
| Výdrž batérie: | 7 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: |
Lithium-iontová batéria Sieťový adaptér |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.





Splátková kalkulačka Homecredit