Whirlpool WCIC 3C33 P - Vstavaná umývačka riadu
Popis produktu Whirlpool WCIC 3C33 P
Plne integrovaná široká umývačka riadu Whirlpool WCIC 3C33 P v energetickej triede D
elektronická, technológia 6.ZMYSEL PowerClean, šírka 60 cm
programy: senzorový program, studené predumývanie, sklo, rýchle, eko, denné, nočný, intenzívne
prídavné funkcie: PowerClean Pro, zónové umývanie horný alebo dolný kôš, posun štartu
NaturalDry Systém - automatické pootvorenie dverí umývačky po skončení programu, rýchle dosušenie riadu prirodzenou cirkuláciou vzduchu. Dvere sa pootvoria pri poklese teploty vo vnútri umývačky pod 40°C.
SENZOROVÝ PROGRAM monitoruje stupeň znečistenia vody a na základe toho upravuje priebeh programu tak, aby spotreba vody i energie bola čo najnižšia. Vďaka tejto unikátnej technológii šetríte nielen svoj čas, ale tiež rodinný rozpočet. POWERCLEAN Pro je jedinečná kombinácia dvoch technológií pre účinné odstraňovanie hrubých nečistôt z riadov.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 82 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55.5 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Vyberateľný kôš: | Horný |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
| Počet umývacích ramien: | 2 |
| Filter: | Nerezový |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | áno |
| Programy umývania: | senzorový program, studené predumývanie, sklo, rýchle, eko, denné, nočný, intenzívne |
| Studený predoplach: | áno |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.5litrov |
| Spotreba energie: | 85 kWh |
| Energetická trieda: | D |
| Hlučnosť: | 43 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Svetelný |
| Indikátor soli: | áno |
| Detská poistka: | Mechanická |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Zobrazenie zostávajúceho času |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit