Whirlpool PACW212CO vystavený kus - Mobilná klimatizácia
Popis produktu Whirlpool PACW212CO vystavený kus
Prenosná klimatizácia Whirlpool PACW12CO
Základné funkcie: chladenie, prevetrávanie, odvlhčovanie
je určená pre miestnosti 14,5-20 m2.
je vhodná najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií.
Režim Sleep automaticky reguluje rýchlosť prúdenia a teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart. Klimatizácia je vybavená vyberateľným a umývateľným HEPA filtrom. Odstráni 99,9 % baktérií, peľov a prachových častíc.
K dispozícii je praktický časovač, pomocou ktorého môžete nastaviť odvetrávanie a vychladenie miestnosti dopredu na vami zvolený čas.
Výkon
Kapacita chladenia - 11942 Btu/hod
Kapacita chladenia - 3500 W
EER chladenie - 2,6 Btu/Watt/h
Energ. trieda (chladenie/ohrev) - A/-
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB
Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB
Odvlhčovanie - 1,4 l/h
Prúd vzduchu - max. 380 m3/hod
Typ chladiacej zmesi - R290
Množstvo chladiva - 0,285 kg
Rozmery
Vnútorná jednotka (š x v x h) - 448 x 744 x 400 mm
Hmotnosť 34 kg
Pracovná teplota pre chladenie 21 °C – 35 °C
Pracovná teplota pre vykurovanie 7 °C – 27 °C
Parametre produktu
Funkcie
| Chladenie: | áno |
| Kúrenie: | nie |
| Odvlhčenie: | áno |
| Výkon chladenia (BTU): | 11942 K |
| Vhodné pre miestnosti: | 14,5 - 20 m² |
| Chladivo: | R290 |
| Energetická trieda: | A/- |
| Prúdenie vzduchu max.: | 380 m³/hod. |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | áno |
| Hlučnosť: |
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB dB |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Rozmery: | (š x v x h) 44,8 x 74,4 x 40,0 mm cm |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 3500 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit