Whirlpool PACW12CO vystavený kus - Mobilná klimatizácia
Popis produktu Whirlpool PACW12CO vystavený kus
Maximálna chladiace kapacita 11.942 Btu / h
Energetická trieda: A
Vhodná pre miestnosti s max rozlohou 120 m3
Funkcia ventilátora a odvlhčovanie
Inteligentné funkcie 6. zmysle, funkcia sleep
Hepa filter
chladenie vzduchom
Diaľkový ovládač, časovač, autoreštart
Pre miestnosti do m3: 120
Energetická trieda: A
Príkon chladenia 1345 W
Hlučnosť: 65 dB
Výkonnosť ohrievanie: 3,5 kW
Rozmery (dxvxš): 448 × 743 × 402 mm
Hmotnosť: 34 kg
Parametre produktu
Funkcie
| Výkon chladenia (BTU): | 11942 K |
| Vhodné pre miestnosti: | do 50 m² |
| Energetická trieda: | A |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | Áno |
| Hlučnosť: | 65 dB |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 1345 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit