Whirlpool PACB212HP vystavený kus - Mobilná klimatizácia
Popis produktu Whirlpool PACB212HP vystavený kus
Prenosná klimatizácia Whirlpool PACB212HP
Základné funkcie: chladenie, prevetrávanie, odvlhčovanie, ohrev
je určená pre miestnosti cca 14,5-20 m2.
Prenosná mobilná klimatizácia je vhodná najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií. K dispozícii je praktický časovač, pomocou ktorého môžete nastaviť odvetrávanie a vychladenie miestnosti dopredu na vami zvolený čas.
Klimatizácia disponuje 6. zmyslom a funkciami ako Around U, ktorá má senzor na diaľkovom ovládači. Funkcia DIM na ovládači umožňuje vypnúť a zapnúť displej. Vďaka režimu Sleep automaticky reguluje rýchlosť prúdenia a teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart, ktorá po výpadku prúdu klimatizáciu opäť aktivuje. Funkcia rýchleho ochladenia automaticky ochladí miestnosť na 18 °C.
Výkon
Kapacita chladenia - 11942 Btu/hod
Kapacita chladenia - 3500 W
Kapacita ohrevu - 10236 Btu/hod
Kapacita ohrevu - 3000 W
EER chladenie - 2,6 Btu/Watt/h
COP ohrevu - 2,8 w/w
Energ. trieda (chladenie/ohrev) - A/A+
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB
Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB
Odvlhčovanie - 1,4 l/h
Prúd vzduchu - max. 380 m3/hod
Typ chladiacej zmesi - R290
Množstvo chladiva - 0,3 kg
Rozmery
Vnútorná jednotka (š x v x h) - 448 x 744 x 400 mm
Hmotnosť - 35 kg
Pracovná teplota pre chladenie 21 °C – 35 °C
Pracovná teplota pre vykurovanie 7 °C – 27 °C
Parametre produktu
Funkcie
| Chladenie: | áno |
| Kúrenie: | áno |
| Odvlhčenie: | áno |
| Výkon chladenia (BTU): | 11942 K |
| Vhodné pre miestnosti: | 14,5 - 20 m² |
| Chladivo: | R290 |
| Energetická trieda: | A/A+ |
| Prúdenie vzduchu max.: | 380 m³/hod. |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | áno |
| Hlučnosť: |
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB dB |
| Hmotnosť: | 35kg kg |
| Rozmery: | 44,8 x 74,4 x 40 cm |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 3500 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit