Whirlpool ARZ 0051 - Vstavaná chladnička
Popis produktu Whirlpool ARZ 0051
Vstavaná jednodverová monoklimatická chladnička ARZ 0051 pre inštaláciu pod pracovnú dosku v energetickej triede F.
mechanické ovládanie, vnútorné osvetlenie
využiteľný objem chladničky 144 l
praktické prestaviteľné sklenené poličky a priečinky vo dverách, dve zásuvky na ovocie a zeleninu
zameniteľné otváranie dverí, inštalácia do medzery medzi skrinky, spojenie nábytkových dverí priamo na dvere chladničky
hlučnosť 37 dB
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 144litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 596 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | Bez výparníka |
| Celkový využiteľný objem: | 144litrov |
| Rozmery – výška: | 815 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 2 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 117 kWh |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit