Whirlpool ART 66112 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Predĺžená záruka
Zmena otvárania dverí chladničky
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (52,96 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (105,93 €)
- Zmena otvárania dverí (šírka do 60 cm) (30,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool ART 66112
Vstavaná kombinovaná chladnička ART 66112 so samostatnou mrazničkou dole v energetickej triede E s elektronickým ovládaním.
technológia 6. ZMYSEL
LED osvetlenie
LessFrost systém - redukovaná námraza na vnútorných stenách mrazničky. Už žiadne mraziace rošty, viac vnútorného priestoru v mrazničke!
odolnosť pri výpadku prúdu: 19 h
praktické prestaviteľné sklenené poličky a priečinky vo dverách chladničky, veľká zásuvka na ovocie a zeleninu.
vnútorné zásuvky v mrazničke pre prehľadné skladovanie potravín, jedna maxi zásuvka
kapacita mrazenia: 3,5 kg/24 h
využiteľný objem chlad./mraz.: 194/79 l
hlučnosť 35 dB
Zameniteľné otváranie dverí, inštalácia do skrine, spojenie nábytkových dverí posuvnými koľajničkami.
Parametre produktu
Základné informácie
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Elektronický |
| Zmrazovacia kapacita: | 3.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Low Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 226 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 19 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit