Whirlpool ART 65031 - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu Whirlpool ART 65031
Vstavaná kombinovaná chladnička ART 65031
LessFrost systém - redukovaná námraza na vnútorných stenách mrazničky. Už žiadne mraziace rošty, viac vnútorného priestoru v mrazničke!
Hlavné výhody chladničky:
LessFrost systém
Využiteľný objem chladničky / mrazničky: 195/80 l
Energetická trieda A +
Pri výpadku prúdu chladnička udrží stálu teplotu až 19 hodín
Hlučnosť chladničky je iba 35 dB, v chladničke je 5 poličiek, pričom 4 sú nastaviteľné.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Bez termostatu |
| Zmrazovacia kapacita: | 3.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Low Frost |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.825 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 19 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit