Whirlpool ART 6503/A+ vystavený kus - Chladnička kombinovaná zabudovateľná
Popis produktu Whirlpool ART 6503/A+ vystavený kus
Energetická trieda: A+
Najvyšší výkon s minimálnou spotrebou energie.
Výška/šírka: 177 / 54 cm
Dokonalá kombinácia pre akúkoľvek kuchyňu.
Objem chladničky/mrazničky: 195 / 80 l
Univerzálny priečinok na fľaše a víno napomáha k čo najlepšiemu využitiu miesta v chladničke.
Inteligentné riešenia pre využitie priestoru znamenajú jednoduchý prístup k uloženým potravinám a ich usporiadaniu v chladničke i mrazničke, pri optimálnom využití dostupného miesta
Improved light distribution for the perfect visibility of food within the entire cavity
Vďaka tenkej konštrukcii a špeciálnemu zaveseniu nevybočujú dvierka pri otváraní z profilu chladničky, a nenarážajú tak na iné kusy nábytku alebo stenu kuchyne ani v prípade, že spotrebič stojí hneď vedľa nich.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 35 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Zmrazovacia kapacita: | 3.5 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Statické |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.81 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 19 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit