Whirlpool ART 3801 - Vstavaná chladnička
Popis produktu Whirlpool ART 3801
Vstavaná dvojdverová chladnička ART 3801 s mrazničkou v energetickej triede F.
Bezpečné skladovanie mrazených potravín aj pri výpadku prúdu. Odolnosť nárastu teploty pri výpadku prúdu je 15 hodín. Praktické prestaviteľné sklenené poličky a priečinky vo dverách. Veľká zásuvka na ovocie a zeleninu.
Zameniteľné otváranie dverí, inštalácia do skrine, spojenie nábytkových dverí posuvnými koľajničkami.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – výška: | 1441 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 3 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Bez termostatu |
| Zmrazovacia kapacita: | 2.5 kg / 24 hod. |
| Typ políc: | Drôtené |
| Počet políc: | 1 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Technológia chladenia: | Nízkonámrazový LessFrost |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 226 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 15 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit