Whirlpool ARG 86121 - Vstavaná chladnička
Popis produktu Whirlpool ARG 86121
Vstavaná jednodverová chladnička ARG 86121 v energetickej triede F.
technológia 6. ZMYSEL
LED osvetlenie
bezpečné skladovanie mrazených potravín aj pri výpadku prúdu
odolnosť nárastu teploty pri výpadku prúdu je 12 hodín
Na kompresor poskytujeme 5-ročnú záruku.
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 171litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 18litrov |
| Počet termostatov: | 1 |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 100-200 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 189litrov |
| Rozmery – výška: | 1220 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Elektronický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | áno |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2 kg / 24 hod. |
| Typ termostatu výparníka: | Bez termostatu |
Napájanie
| Energetická trieda: | F |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 189 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 12 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit